Z miłości do kawy.Ziarnko do ziarnka.Zielone ziarnko prawdy.
Wiedza
Pokochaliśmy ją tak bardzo...

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 726 77 00
Jak wyglądał pierwszy kontakt człowieka z kawą? Dowiedz się już teraz jak wyglądała przewrotna historia najsłynniejszego napoju świata - kawy.

Dowiedz się więcej.
  Historia kawy
Stań się prawdziwym specjalistą kawowym. Poznaj kraje pochodzenia najważniejszych gatunków kawowych świata. Czym różni się arabika kolumbijska od etiopskiej? Dowiedz się teraz.

Dowiedz się więcej.
  Kraje pochodzenia kawy
Zrób pierwszy krok do tego, aby stać się baristą - poznaj najbardziej popularne techniki przygotowywania kawy. Mleczne latte, czy może dzikie i przesycone aromatem espresso? Sprawdź.

Dowiedz się więcej.
  Sposoby przygotowania kawy
Jak to się dzieje, że ta sama kawa może mieć tak wiele odcieni i wyrazów? Poznaj tajemnicę sztuki palenia kawy, dzięki której Twoje espresso jest tak gęste, słodkie i intensywne w smaku.

Dowiedz się więcej.
  Palenie kawy
Rozpocznij pracę we własnym, domowym laboratorium kawy. Odkrywaj smakowe odcienie i ciekawostki dzięki prostej sztuce cuppingu, która mimo łatwości w przygotowaniu stanowi dziś podstawę do kawowych badań.

Dowiedz się więcej.
 

       
Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 726 77 00

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK