Z miłości do kawy.Ziarnko do ziarnka.Zielone ziarnko prawdy.
Latte.
Jeszcze smaczniej?

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 726 77 00

Latte.

Tak powszechnie określa się popularny napój kawowy Latte macchiato, co znaczy po włosku „splamione mleko”. Cała sztuka przygotowania polega na odpowiednim ułożeniu warstw, tak aby wizualnie sama kawa znajdowała się „po środku”.

Należy w pierwszej kolejności przygotować odpowiednio spienione mleko. Dolna warstwa musi stanowić gorące niespienione mleko, podczas gdy górna musi być dokładnie spieniona. Cała sztuka polega na powolnym dolewaniu po ściance przygotowanego espresso, tak by powstała środkowa warstwa kawy.

Podawać należy koniecznie w przezroczystej wysokiej szklance o grubych ściankach. Często dodaje się dla wzbogacenia smaku syropów, bądź dekoruje się Latte posypką czekoladową lub kakao.

 

 
Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 726 77 00

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


 

 

Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK