Z miłości do kawy.Ziarnko do ziarnka.Zielone ziarnko prawdy.
Kawa mrożona.
Jeszcze smaczniej?

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 726 77 00

Kawa mrożona.

Kawa mrożona stanowi orzeźwiającą alternatywę dla osób, którzy chcą aby kawa towarzyszyła im również w upalne dni. Francuskie Frappe znaczy tyle, co „uderzająca” – do znanych własności pobudzającego napoju dochodzi efekt wyjątkowego orzeźwienia. Swoje korzenie wywodzi z Grecji, gdzie cieszy się ogromną popularnością.


Istnieje wiele sposobów przyrządzania Cafe Frappe. Wszystkie charakteryzują się dodatkiem cukru oraz lodu (kruszonego lub w pełnych kostkach). Jej odmianę stanowi mleczne Frappe – najwyższą warstwą jest solidnie spienione mleko.


Odmianą kawy mrożonej jest espresso freddo, czy cappuccino freddo. Są to kawy na bazie Lungo (espresso z większej ilości wody), zmieszane w shakerze z lodem, pokryte gęstą pianką. Nie należy mylić cappuccino freddo z mrożoną Latte, która nie podlega mieszaniu w shakerze.


 

 
Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 726 77 00

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


 

 

Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK