Z miłości do kawy.Ziarnko do ziarnka.Zielone ziarnko prawdy.
LaCava India Malabar
Kremowa i karmelowo gęsta.

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 726 77 00

 

  Wysyłka: 1 dzień roboczy
Bezpłatna dostawa*

Kraj pochodzenia: Indie
Pełna polska nazwa: Indie Malabar

Charaketer: dymna i łagodna
Odcienie smakowe: karmelowa i kremowa
Brak kwaskowatości oraz ledwo zauważalna goryczkowatość


Gwarancja świeżego palenia
Pomoc telefoniczna przy wyborze optymalnego produktu

Dostarczając kawę do Twojego biura możemy bezpłatnie użyczyć lub dzierżawić wybrany przez Ciebie ekspres do kawy. Jeżeli już masz ekspres, przy współpracy opartej na dostawie kawy zapewnimy Twojemu biurze darmowy serwis.

Dowiedz się więcej.
* Bezpłatna dostawa kurierem DHL przy zamówieniu zestawu minimum 8 kg  kaw. Na terenie Warszawy i okolic bezpłatna dostawa przy zamówieniu zestawu minimum 4 kg kaw.

Kliknij w zdjęcie, aby otworzyć galerię.
 


Gwarancja świeżego palenia i naturalności produktów. Nasza firma jest producentem i dystrubutorem produktów marki LaCava. Jako palarnia kawy gwarantujemy, że wszystkie dostarczone do naszych klientów kawy są produktami świeżo palonymi i w pełni naturalnymi, bez jakichkolwiek dodatków, konserwantów czy środków wzbogacających smak. Tylko świeżo palona kawa jest w stanie dostarczyć pełnię smaku i aromatu.


Charakterystyka smakowa.
Radość z wysokojakościowej i świeżo palonej kawy.
India Malabar. Każdą filiżankę tej indyjskiej arabiki charakteryzuje harmonia łagodnego, lekko czekoladowego aromatu oraz delikatnej dymnej nuty o znikomej kwaskowatości i znacznej zawartości kofeiny.Pełnia i głębia smaku jest wynikiem poddania ziaren działaniu promieni słonecznych i wilgotnych wiatrów monsunowych. Dzięki temu unikalnemu procesowi każda filiżanka Indyjskiej Malabar inspiruje oraz pobudza do działania.
 
 

Profil sensoryczny.
Zajrzyj do środka i sprawdź paremetry Twojej kawy.


Profil sensoryczny to wykres przedstawiający najważniejsze własności danego gatunku kawy (Single) lub mieszanki (Blend).
Poniżej przedstawiamy legendę:

Clean Cup: czystość, wyrazistość i jasność smaku. Oznacza profil bez defektów i zanieczyszczeń. Najlepsze kawy do samego końca procesu degustacji "jaśnieją czystością" smaku.

Acidity: kwaskowatość. Ten parametr oddaje wyrazistość i orzeźwiające własności kawy, które dodają jej życia. Nie oznacza, że kawa jest kwaśna, cierpka czy szorstka, ale że jest cytrusowa, winna, owocowa. Może stanowić zatem pozytywną cechę.

Sweetness: słodycz kawy. Parametr oddający słodkie akcenty kawy zależy przede wszystkim od tego, w którym momencie zostały zebrane owoce kawowca (dojrzałe), od metody obróki ziarna oraz stopnia upalenia kawy (karmelizacja cukrów). Odpowiednia kombinacja skutkuje pożądaną słodyczą.

Mouthfeel/ Body: cielistość, gęstość. Parametr ten oddaje charakterystyczne odczucie gęstości, cielistości naparu. Mocne body to kawa lepka, gęsta, o ciężkiej teksturze i zawiesistości.

Flavour: smak. Parametr ten oznacza kombinację różnych parametrów smakowych (słodki-słony, kwaśny-gorzki oraz cierpki) oraz aromatu. Zależy od pochodzenia ziaren, metody obróbki, palenia i przygotowywania.

Aftertaste: posmak. Parametr ten oddaje odczucia pozostałe po wypiciu kawy. Jeżeli są przyjemne, intensywne i długo trwające to parametr posmaku jest wysoki. Niepożadany jest niski posmak oznaczający cierpkie, kwaśne i agresywne odczucia po spożyciu kawy.
 
     Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 726 77 00

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK