Pokochaj design.Nieskończenie dużo.Jura - perfect espresso.
Jura Impressa F7
One Touch Cappuccino

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 243 19 10

 

  3 461,88 zł netto + VAT

Wysyłka: 1-2 dni robocze
Bezpłatna dostawa

Ekspres jest przewidziany do 80 kaw dziennie

Możliwość rozszerzenia gwarancji - zobacz więcej
Instrukcja obsługi ekspresu - kliknij, aby pobrać

Gwarancja producenta i dystrybutora: 24 miesiące
Instrukcja w języku polskim
Pomoc telefoniczna w razie problemów z obsługą ekspresu

W cenie ekspresu zapewniamy transport, instalację oraz
szkolenie z obsługi na terenie Warszawy lub wysyłkę gratis
kurierem DHL.
Kliknij w zdjęcie, aby otworzyć galerię.

 


Nasza firma jest oficjalnym poddystrybutorem ekspresów marki Jura. Wszystkie dystrybuowane przez nas ekspresy Jura posiadają polską gwarancję na 24 miesiące. Kupując ekspresy Jura w innych źródłach jesteś narażony na brak honorowanej w Polsce gwarancji, brak polskiej instrukcji obsługi lub części stanowiących integralną część sprzedawanego produktu.


One Touch Cappuccino.
Mleko i kawa w tym samym miejscu. Proste, prawda?

IMPRESSA F7 jest kompaktowym automatem do kawy marki Jura. To łatwy w obsłudze ekspres, który posiada intuicyjny wyświetlacz i czytelne przyciski.
 


Efektywność energetyczna i przyjemność nie muszą konkurować ze sobą. Opatentowany Zero Energy Switch-odłącza urządzenie całkowicie od zasilania po przygotowaniu kawy.
 


IMPRESSA C9 przygotowuje 3 wielkości kaw czarnych (ristretto, espresso i duża czarna) oraz cappuccino. Ekspres posiada dogodną funkcję One Touch Cappucino. Dzięki niej można przygotować kawę mleczną za pomocą jednego przycisku, bez konieczności przesuwania filiżanki. Wystarczy podłączyć rurkę spieniacza do pojemnika z mlekiem by cieszyć się znakomitym cappuccino. Ekspres dodatkowo posiada opcję spieniania samego mleka oraz podaje gorącą wodę. IMPRESSA F7 ma funkcję tzw. „kawy podwójnej”. Podwójną kawę przygotowuje się poprzez ponowne naciśnięcie tego samego przycisku.
   


IMPRESSA F7 to funkcjonalny i elegancki ekspres, który przygotowuje kawy czarne oraz posiada znakomitą funkcję w postaci systemu One Touch. Jest znakomity do biura, gdzie liczy się smak kawy i łatwość obsługi.
   
 
System One Touch.
Napoje, które przygotujesz za pomocą jednego przycisku.
 
                             


 
Najważniejsze informacje.
Szybciej i dokładniej dotrzesz do istotnych faktów.

Pojemność zbiornika na wodę 1,9 l

 

Do ekspresów Jura zalecamy świeżo palone produkty marki LaCava.
Pojemność zbiornika na ziarna
310 g
Waga
9,6 kg
Szerokość
285 mm
Wysokość
355 mm
Głębokość
445 mm
Rodzaje kaw czarnych
3
Rodzaje kaw mlecznych
1
System One Touch
TAK
Samo mleko
TAK
Gorąca woda
TAK
Rodzaj filtra
Jura Claris Blue

 
Funkcje i charakterystyka.
Poznaj istotne fukcje i elementy ekspresu Jura.Cappuccino za dotknięciem przycisku.

Dzięki systemowi One Touch Cappuccino frother zastosowanemu w ekspresie, model IMPRESSA F7 sprawi, że Twoje sny o pysznej kawie Cappuccino urzeczywistnią się po naciśnięciu jednego przycisku bez przesuwania filiżanki.Zero Energy
.
Opatentowany system Zero Energy Switch - rozłącza urządzenia całkowicie od sieci. Oznacza to, że IMPRESSA C5 nie zużywa żadnej energii.Prosta obsługa.

Czytelny wyświetlacz tekstu i łatwo zrozumiałe komunikaty w języku polskim sprawiają, że operacje wykonywane w ekspresie IMPRESSA F7 stają się jasne i proste.Regulowana wylewka kawy.
Wysokość wylotu kawy może zostać dostosowana do wielkości użytej filiżanki pomiędzy 65 a 111 mm. Zapobiega to rozpryskiwaniu kawy i pozostawianiem brzydkich śladów na ekspresie oraz uzyskanie wspaniałej pianki. Wylewka jest pięknie zaprojektowana.

   Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 243 19 10

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK