Poznajmy się.Zawsze w kontakcie.Ludzie to sukces firmy.
My
Zaufaj naszemu zespołowi.

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 726 77 00
Ludzie.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie. Sukces rynkowy i bardzo dobry odbiór ze strony klientów jest możliwy dzięki talentowi, umiejętnościom, zaangażowaniu oraz entuzjazmowi naszych pracowników. Nasz zespół tworzą młodzi, dynamiczni i otwarci na nowe rozwiązania oraz ciągłe udoskonalenia ludzie.


Być najbliżej klienta.

Naszym podstawowym celem jest być jak najbliżej klienta, jego potrzeb oraz wyzwań. Stawiamy ogromny nacisk na elastyczność zarówno naszej oferty produktowej, jak usług, które świadczymy ponieważ wiemy, że w zmiennych warunkach rynkowych zaufanie w biznesie zdobywa się przez dopasowanie do bardzo indywidualnych potrzeb naszych klientów.


Rozwiązujemy problemy naszych klientów.

Zadaniem, które sobie postawiliśmy w pierwszej kolejności jest skoncentrowanie się na rozwiązywaniu problemów naszych kontrahentów. Dzięki naszemu doświadczeniu, umiejętnościom oraz doskonałej organizacji jesteśmy w stanie zawsze na czas rozwiązać problem naszego klienta.


   
 

 

Odpowiedzialność i opieka.

Jako firma o odpowiednim zapleczu ludzkim, technologicznym oraz produktowym dążymy do tego, aby nasi klienci nie zajmowali się tematem kawy oraz ekspresów od strony technicznej, ale skupili się na swojej pracy i samym smakowaniu kawy. Naszą częścią biznesową jest kompleksowa obsługa oraz całościowa opieka na klientami w tym zakresie. Czujemy się w pełni odpowiedzialni za dobór rozwiązań dla firm oraz obsługę posprzedażową.

Wartości.

Niezmiennie wysoka jakość produktów, świadczonych usług oraz obsługi klienta nie byłaby możliwa bez promowania przez nas ważnych zasad i wartości, którymi żyjemy na co dzień. Dzięki poszanowaniu takich wartości jak zaufanie, uczciwość, wzajemna pomoc, chęć doskonalenia się, praca zespołowa oraz innowacyjność myślenia tworzymy firmę, która nie tylko odnosi sukces rynkowy, ale jest przede wszystkim przyjaznym miejscem pracy.
Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 726 77 00

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK