Zaufanie buduje.Partnerstwo.Dbajmy o planetę.
Misja i filozofia
Nasz zasady są gwarancją sukcesu.

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 726 77 00Budowa i rozwój kultury kawy.

Celem naszej działalności jest dzielenie się pasją odkrywania bogactwa świata kawy. Wprowadzamy na rynek produkt i rozwiązania, dzięki którym nieustannie podnosimy kulturę picia kawy. Zadowolenie naszych klientów wskazuje nam kierunek rosnącego zamiłowania do produktów Premium. Dążymy do tego, aby nasi klienci byli bardziej świadomi kawy, swoich potrzeb oraz możliwości doskonalenia rozwiązań, które stosują.

   
    
Każdy klient jest dla nas najważniejszy.

Dążymy do budowania partnerskich i zindywidualizowanych relacji z każdym klientem. Nasz zespół kreatywnie uczestniczy w rozwiązywaniu problemów firm oraz budowaniu coraz bardziej przyjaznych i funkcjonalnych rozwiązań dla naszych klientów. Nasi eksperci są zawsze gotowi rozwiązać wszelkie problemy i pomóc naszym kontrahentom w realizacji ich potrzeb.

 

Być o krok przed konkurencją.

Dzięki temu, że stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, możemy w bardziej profesjonalny sposób sprostać wymaganiom naszych klientów. Wprowadzamy do oferty rozwiązania, dzięki którym praca z ekspresami naszych klientów jest lżejsza i przyjemniejsza, a my jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją.
   Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 726 77 00

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK