Styl.Smak.Piękno.Tajemnica.
Marka
LaCava jest gwarancją wartości, które budujemy od lat.

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 726 77 00 
Produkt jakościowy.

Podstawowym kierunkiem tworzenia oferty dla naszych klientów jest dostarczanie produktu wartościowego, pełnego i jakościowego. Filozofia tego kierunku mówi, że należy szukać oszczędności w tworzeniu samego produktu. Dlatego sprowadzamy kawę zieloną od zaufanych dystrybutorów, korzystamy z ziaren wysokiej jakości, bez ubytków. Prowadzimy proces produkcyjny w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nie stosujemy rozwiązań, które mają przyspieszyć produkcje oraz zwiększyć sztucznie wagę netto produktów (jak np. chłodzenie kawy po paleniu wodą). Uwodzimy naszych klientów przede wszystkim produktem - wysokojakościową kawą.

Świeża, naturalna i zdrowa kawa.

Dzięki kontrolowaniu procesu produkcyjnego oraz odpowiedniej organizacji logistycznej dostarczamy klientom tylko kawę świeżo paloną. Stworzony przez nas standard jakościowy ogranicza okres między paleniem kawy a dostawą do zaledwie jednego tygodnia. Nie stosujemy żadnych polepszaczy, ani dodatków, dzięki czemu nasze produkty są w 100% naturalne i zdrowe. Produkt, który otrzymuje klient docelowy jest czystą kawą.

Krótka dystrybucja.

 
Stawiamy na jakość, nie ilość. Jakość naszych produktów, a przede wszystkim ich świeżość nie byłaby możliwa dzięki zastosowaniu strategii "krótkiej dystrybucji". Oznacza to, że większość naszych produktów jest dostarczana bezpośrednio z produkcji do klienta docelowego. Prawie wszystkie produkty konkurencyjne są przechowywane w długiej dystrybucji (np. od producenta w Austrii) nawet do pół roku - przez to kawa traci swoje naturalne własności i przestaje być produktem pełnowartościowym.

 
 

 
 
Minimalizm i efektywność działań.

Aby uzyskać produkt najwyższej wartości, a jednak konkurencyjny cenowo, stosujemy zasadę "minimum nakładów zasobów, maksimum korzyści". Dążymy do tego, aby zasoby, którymi dysponujemy były wykorzystywane maksymalnie efektywnie. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom najwięcej oraz możemy zachować pełną konkurencyjność rynkową.

Styl życia.

Dążymy do tego, aby nasze produkty oraz sposób naszego działania wyznaczały styl życia jakościowego, innowacyjnego oraz estetycznego. Chcemy, aby nasza firma promowała w biznesie oraz życiu społecznym takie wartości jak zaufanie, uczciwość, dobra współpraca oraz ochrona środowiska.

Poszanowanie tradycji i innowacyjność.

Kawa to przede wszystkim tradycja oraz kultura tworzona przez wieki. Jako współtwórcy tej kultury czujemy się odpowiedzialni za pieczołowite i bardzo skrupulatne dbanie o jakość kawy oraz tradycję jej picia. Dążymy jednocześnie do tego, aby oferować naszym klientom coraz bardziej innowacyjne rozwiązania zarówno jeżeli chodzi o samą kawę, jak też o ekspresy oraz całą infrastrukturę kawową. Aby być zawsze o krok przed konkurencją wprowadzamy do naszej oferty nowe, bardziej rozbudowane i funkcjonalne urządzenia, które są jednocześnie bardziej przyjazne użytkownikowi oraz środowisku.Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 726 77 00

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK