Czuwanie nad jakością.Zrównoważony rozwój.Ziemia naszym celem.
Jakość i bezpieczeństwo
Fundamentem naszej działalności.

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 726 77 00


 

Zaufanie naszych klientów płynie z tego, że jako firma z odpowiednim zapleczem ludzkim oraz technologicznym stawiamy ogromny nacisk na jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów.

Naszym celem jest dostarczanie klientom kawy wyjątkowej - wysokojakościowej oraz świeżo palonej. Aby móc realizować ten cel, przeprowadzamy regularne i skrupulatne badania i testy jakościowe.

Dzięki temu, że kontrolujemy każdy etap produkcyjny, wytworzyliśmy szczegółowe procedury jakościowe dotyczące przyjęcia surowców, zarządzania procesem produkcyjnym, magazynowania oraz transportu. Czuwamy nad tym, aby wszystkie produkty były przygotowywanie zgodnie z zachowanie standardów jakości i specyfikacji.

Nasza konkurencyjność rynkowa opiera się na najważniejszej części jakościowego aspektu naszych produktów - świeżości kawy. Dzięki odpowiednim działaniom operacyjnym oraz logistycznym dostarczamy większość naszych produktów maksymalnie do tygodnia od momentu palenia. Krótka dystrybucja zapewnia jakościową wyższość naszych produktów nad kawą konkurencji, która pozostaje nawet do pół roku od momentu palenia w procesie dystrybucyjnym.
      
Każda partia kawy zielonej sprowadzanej od dystrybutora jest szczegółowo badana pod kątem zgodności ze specyfikacją i własnościami organoleptycznymi i fizykochemicznymi. Partie kawy palonej są regularnie sprawdzane poprzez system degustacji, które prowadzimy, aby zapewnić naszym klientom niezmienność wysokiej jakości.

Dążymy do tego, aby produkowana przez nas kawa zapewniała jak najwyższą ochronę środowiska. Elementem naszej strategii długofalowej jest oferowanie większości kawy produkowanej odpowiedzialnie, tj. zgodnie z zasadami i certyfikacjami organizacji Fairtrade oraz Rainforest.Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 726 77 00

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK