Twoje zadowolenie jest dla nas bezcenne.
Jesteśmy dla naszych klientów.
Omówmy to przy kawie.

Certyfikaty
Nasz rozwój jest doceniany.

Masz pytania? zadzwoń pod numer +48 22 726 77 00
Speciality Coffee Association of Europe

Członkostwo uzyskane przez Nas w kwietniu 2013 roku.

SCAE jest prestiżową organizacją zrzeszającą firmy szczególnie dbające o jakość kawy w każdym jej wymiarze - od plantatorów, przez dystrybutorów kawy zielonej, po palarnie kawy. SCAE zrzesza wybrane i certyfikowane firmy z 70 krajów świata, które bronią jakości produktów kawowych i nie poddają się trendom koncernów niszczących to, co w kawie najpiękniejsze: jej indywidualny i niepowtarzalny, naturalny charakter oparty na świeżości i jakości poszczególnych surowców.

Jesteśmy dumni z tego, że ciężka praca naszego zespołu nad każdym szczegółem jakości naszych produktów została doceniona przez międzynarodową organizację.


Zobacz więcej.
 

Wyjątkowo sprawny Serwis.Dołącz do Nas.Zadzwoń do LaCava.

Serwisujemy ekspresy do kawy u Naszych klientów na miejscu lub w Naszym punkcie serwisowym. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h. W przypadku stałej współpracy usługi serwisowe są darmowe. Dołącz do grupy Naszych zadowolonych Klientów. Sprawdź jakie firmy Nam zaufały, przeczytaj referencje, aby dowiedzieć się, czym zaskakujemy naszych klientów każdego dnia.
Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, lepiej poznaj wybrane produkty. Porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym personelem.

                 
+48 22 726 77 00

Dowiedz się więcej o Serwisie. Nasi klienci i referencje. Kontakt.


Copyright © 2012 Lacava
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie informacji i zdjeć ze strony zabronione.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK